Gdzie kupić tradycyjny sernik, Trójmiasto, Gdynia, Sopot, Gdańsk.

Podstawą dobrego sernika jest twaróg, my używamy tylko najlepszych.

DeserowniaRok zał. 2010

Używamy twarożku śmietankowego ze Strzałkowa, włoskiego serka, lekko słonej Philadelphii i kremowego mascarpone.

Łączymy je w bardziej tradycyjne lub egzotyczne serniki – wybór jest bardzo szeroki. Przyrządzamy również tradycyjną paschę – twaróg potrzebny do jej przygotowania gotujemy sami co gwarantuje niepowtarzalny smak.

Serniki

Chałwowy z Wiśnią

Sernik

Serniczek na bazie włoskiego twarożku Caprii i śmietanki kremówki z dodatkiem chałwy waniliowej. Wykończony chałowo – śmietankowym kremem i wiśniami. Maślany spód z dodatkiem otrębów i ziaren sezamu

Makowy Lemon Curd

Sernik *produkt bezglutenowy

Sernik z twarożku śmietankowego Strzałkowo, mleczka skondensowanego, z dodatkiem maku. Po wystudzeniu na górę sernika wykładamy krem cytrynowy lemon curd, którego bazą jest z sok cytryn, masło i jaja.

Tradycyjny

Sernik *produkt bezglutenowy

Tradycyjny, wilgotny sernik na bazie twarożka śmietankowego ze Strzałkowa. Otarta skórka z cytryny oraz niewielka ilość soku orzeźwia jego smak. Sernik wykończony cytrynowym lukrem.

Browne z Wiśnią

Sernik

Czekoladowy spód, dwie warstwy masy twarogowej: jedna z białą druga z ciemną czekoladą zapieczone z wiśniami. Wykończony ciemną polewą i wiórami z ciemnej czekolady. Oprószony kakao.

Pascha

Sernik

Twarożek, który wykorzystujemy w tym przepisie wykonujemy sami i to on gwarantuje niepowtarzalny smak naszej Paschy. Dodatek bakalii oraz ajerkoniak własnej produkcji doskonale podkreślają jej wyjątkowy smak. Pascha ma kruchy spód a wykończona jest prażonymi płatkami migdałowymi.

Słodko Słony

Sernik

Serniczek z włoskiego twarożku Caprii i śmietanki kremówki oraz masła orzechowego. Spód serniczka to słone krakersy i masło z prażonych orzeszków. Wykończony delikatnie słonym kajmakiem, polewą czekoladową i własnej roboty sezamkiem.

Sernik z Bezą

Sernik

Wyjątkowo delikatny,wilgotny i śmietankowy sernik wykonany z twarożku ze Strzałkowa, wykończony zapieczoną bezą francuską. Spód z kruchego ciasta.

Philadelphia

Sernik

Na miodowo- korzennym spodzie delikatny serniczek wykonany z lekko słonego serka Philadelphia oraz słodkiej śmietanki z dodatkiem prawdziwej wanilii. Całość wykończona skarmelizowanym cukrem.