Skip to main content

Gdzie kupić tradycyjny sernik, Trójmiasto, Gdynia, Sopot, Gdańsk.

Podstawą dobrego sernika jest twaróg, my używamy tylko najlepszych.

DeserowniaRok zał. 2010

Używamy twarożku śmietankowego ze Strzałkowa, włoskiego serka, lekko słonej Philadelphii i kremowego mascarpone.

Łączymy je w bardziej tradycyjne lub egzotyczne serniki – wybór jest bardzo szeroki. Przyrządzamy również tradycyjną paschę – twaróg potrzebny do jej przygotowania gotujemy sami co gwarantuje niepowtarzalny smak.

Serniki

Chałwowy z Wiśnią

Sernik

Serniczek na bazie włoskiego twarożku Caprii i śmietanki kremówki z dodatkiem chałwy waniliowej. Wykończony chałowo – śmietankowym kremem i wiśniami. Maślany spód z dodatkiem otrębów i ziaren sezamu

Makowy Lemon Curd

Sernik *produkt bezglutenowy

Sernik z twarożku śmietankowego Strzałkowo, mleczka skondensowanego, z dodatkiem maku. Po wystudzeniu na górę sernika wykładamy krem cytrynowy lemon curd, którego bazą jest z sok cytryn, masło i jaja.

Tradycyjny

Sernik *produkt bezglutenowy

Tradycyjny, wilgotny sernik na bazie twarożka śmietankowego ze Strzałkowa. Otarta skórka z cytryny oraz niewielka ilość soku orzeźwia jego smak. Sernik wykończony cytrynowym lukrem.

Browne z Wiśnią

Sernik

Czekoladowy spód, dwie warstwy masy twarogowej: jedna z białą druga z ciemną czekoladą zapieczone z wiśniami. Wykończony ciemną polewą i wiórami z ciemnej czekolady. Oprószony kakao.

Pascha

Sernik

Twarożek, który wykorzystujemy w tym przepisie wykonujemy sami i to on gwarantuje niepowtarzalny smak naszej Paschy. Dodatek bakalii oraz ajerkoniak własnej produkcji doskonale podkreślają jej wyjątkowy smak. Pascha ma kruchy spód a wykończona jest prażonymi płatkami migdałowymi.

Słodko Słony

Sernik

Serniczek z włoskiego twarożku Caprii i śmietanki kremówki oraz masła orzechowego. Spód serniczka to słone krakersy i masło z prażonych orzeszków. Wykończony delikatnie słonym kajmakiem, polewą czekoladową i własnej roboty sezamkiem.

Sernik z Bezą

Sernik

Wyjątkowo delikatny,wilgotny i śmietankowy sernik wykonany z twarożku ze Strzałkowa, wykończony zapieczoną bezą francuską. Spód z kruchego ciasta.

Philadelphia

Sernik

Na miodowo- korzennym spodzie delikatny serniczek wykonany z lekko słonego serka Philadelphia oraz słodkiej śmietanki z dodatkiem prawdziwej wanilii. Całość wykończona skarmelizowanym cukrem.